5denní kurzy pro žáky a středoškoláky

Naše intenzivní 5denní letní kurzy jsou zaměřené hlavně na konverzaci v angličtině a aktivní používání jazyka. Můžete si vybrat z více termínů, výuka probíhá od pondělí do pátku, vždy od 9.00 do 11.55 hodin ve skupinách od 3 do 5 účastníků. Lekce se konají v našich učebnách a blízkém okolí. Pojďte s námi angličtinu přes léto pořádně potrénovat!

Proč si vybrat tento kurz

V naší jazykové škole za chyby nekáráme. Naopak věříme, že dělat chyby je lidské a je to jediný způsob, jak se jazyk naučit. Z 90% na lekcích mluvíme jen anglicky a snažíme se, aby studenti jazyk aktivně používali. Učit se slovíčka nazpaměť, v souvislostech je fajn a je to dokonce i nutnost, ale nejdůležitější je umět nové fráze a gramatiku použít v mluveném projevu. A na tom nám nejvíce záleží! Zbavit naše studenty strachu z mluvení cizím jazykem.

Cíl kurzu

Cílem kurzu je účastníkům ukázat, že se angličtina dá učit i zábavnou formou a hodiny si mohou užívat. Nemusí se bát dělat chyby a když něčemu nerozumí, umět si správný význam najít nebo se lektora nebát zeptat. Chceme, aby naše lekce ve studentech vyvolaly nadšení pro studium jazyka i do budoucnosti. Na konci kurzu budeme všichni „speakovat“ jako nikdy!

Obsah kurzu

Máme připraveny spousty konverzačních i gramatických her, písniček, soutěží, pracovních listů, čtení a psaní. Budeme se učit individuálně i ve skupinách. Témata, o kterých se budeme bavit, jsou například: school, travelling, my family, English speaking countries, sport, hobbies, Internet and social media, my future. Hry / aktivity, které často hrajeme pro „zpestření výuky“: Bingo, Hangman, Auntie Betty went shopping, Tongue twisters (jazykolamy), Pictionary, Scattergories, Charades, ...

Vaše děti se nebudou nudit ani na chvíli!

Nabídka skupinových kurzů pro léto 2022

kurztermínzbývající místacena*
Angličtina pro 6.-7. třídu18. - 22. 7.32900,-
15. - 19. 8.52900,-
Angličtina pro 8.-9. třídu22. - 26. 8.42900,-
Angličtina pro 1.-2. ročník11. - 15. 7.32900,-
1.8. - 5. 8.42900,-
Angličtina pro 3.-4. ročník8. - 12. 8.52900,-
*Přihlaste se na kurz s kamarádem / sourozencem a zaplatíte každý pouze 2 400 Kč.

Lektoři:

Přihlásit se na tento kurz:

Oblíbené kurzy:

Zkušenosti studentů:

arrow-rightcross-circle