Klub pro nejmenší v Týništi nad Orlicí

Děti zhruba do věku 6 let „absorbují“ jazyk bez většího vynaloženého úsilí. Dnes je již vědecky dokázáno, že děti, které se již v předškolním věku učí druhému jazyku, mají později celkové lepší výsledky i v jiných předmětech. Vaše dítě nemluví ještě ani v rodném jazyce? To vůbec nevadí, naopak. Čím dříve začnete, tím lépe. Je samozřejmě nutné být vystaven cizímu jazyku pravidelně a co nejvíce. Ne každý má možnost navštěvovat např. anglickou školku, proto jsme se rozhodli otevřít anglický klub Koala, kde může vaše dítě přirozeně vnímat angličtinu jednou týdně celé dopoledne. 

Kde? Mateřské centrum RATOLEST, ulice Komenského v Týništi nad Orlicí.

Kdy? od září do června

Cena: Zápisné (nevratná záloha) 1000 Kč na každé pololetí je splatné na vždy začátku září a na začátku února. Zkušební návštěvu (cca 2 hodiny) mají zájemci dle předchozí domluvy ZDARMA.

Lekce se konají každý čtvrtek celé dopoledne (8.00 - 12.00) nebo půl dopoledne (8.00 - 10.00 / 10.00 - 12.00).

pravidelná účastcenazápisnéden
celé dopoledne (8.00 - 12.00)300 Kč1 000 Kččtvrtek
půl dopoledne (8.00 - 10.00)200 Kč1 000 Kččtvrtek
půl dopoledne (10.00 - 12.00)200 Kč1 000 Kččtvrtek
    
občasná návštěva   
celé dopoledne (8.00 - 12.00)500 Kč0 Kččtvrtek
půl dne (8.00 - 10.00)300 Kč0 Kččtvrtek
půl dne (10.00 - 12.00)300 Kč0 Kččtvrtek
Občasná návštěva je možná pouze po předchozí domluvě a v případe volného místa.

S sebou si děti přinesou svačinku a láhev s pitím. Náhradní oblečení nebo vhodné oblečení ven je na zvážení rodičů.

Pro koho je výuka vhodná a jak výuka probíhá:

Klub je určen pro děti od 3 let až po předškoláky. Účastnit se mohou děti, které už se angličtině věnují, ale i pro úplní začátečníci. Děti musí zvládnout být v kolektivu bez rodičů.

Program:

Lektoři s dětmi komunikují co nejvíce anglicky, také zpíváme, tancujeme, cvičíme, vyprávíme příběhy, malujeme a tvoříme. Postupně si děti zažijí často opakované fráze. Celý den si děti hodně hrají a ani si neuvědomí, že se vlastně učí. A věřte, že se toho naučí opravdu hodně. Některé děti slova opakují ihned, jiným to trvá déle. Pro děti bude po absolvování jednodušší angličtinu slyšet a rozumět jí, osvojí si základní slovní zásobu, angličtinu budou brát jako přirozenou součást života a jako starší se nebudou stydět mluvit a ve škole, a proto získají obrovskou výhodu.

V případě hezkého počasí chodíme ven do blízkého parku.

Prostředí dětského klubu Ratolest je velice útulné, máme k dispozici spoustu krásných hraček a výukových pomůcek pro kluky je tu spousta autíček, vlaků a kolejí, pro holčičky kočárky, panenky a plyšové hračky. Kromě hraček a her používáme kartičky, knížky a naše vlastní vyrobené pomůcky.

V případě zájmu o více informací nebo přihlášení vašich dětí prosíme volejte +420 773 493 656 nebo pište na e-mail [email protected].

ukázka konverzace s nejmenšími dětmi

Lektoři:

Přihlásit se na tento kurz:

Oblíbené kurzy:

Zkušenosti studentů:

arrow-rightcross-circle