Příprava k maturitě z angličtiny | FCE | CAE

Čeká vás v roce 2024 maturita z angličtiny a máte strach, že ji nezvládnete? Anebo byste si rádi udělali FCE či CAE certifikát ještě před maturitou? Štěstí přeje připraveným! Máme pro vás několik přípravných kurzů, díky kterým zkoušku zvládnete "levou zadní". Můžete si vybrat mezi studiem prezenčním (v prostorách JŠ) či online z pohodlí domova.

Na nabídce právě pracujeme 🙂 Prosíme o strpení.

Nabídka skupinových kurzů pro školní rok 2023 / 2024

Přihlášky do skupinových kurzů přijímáme do 30. září 2023. Den a čas lekcí se může změnit dle domluvy všech účastníků kurzu. 🙂

PREZENČNÍ LEKCE

kurzčasden1. pololetívolných míst2. pololetí
Konverzace pro středoškoláky8
Příprava k maturitě 20248
FCE příprava8
CAE příprava8

ONLINE LEKCE

kurzčasden1. pololetívolných míst2. pololetí
Konverzace pro středoškoláky4
Příprava k maturitě 20244
FCE příprava4
CAE příprava4

Preferujete individuální doučování? Velmi rádi vám doporučíme zkušeného lektora, se kterým vás lekce budou bavit. O individuálních lekcích se dozvíte více tady.

Jste alespoň 3 kamarádi a chtěli byste kurz na míru? Žádný problém! Napište nám vaše časové možnosti a my se postaráme o zbytek.

Velikost skupin

Pro prezenční přípravné kurzy k maturitě, FCE a CAE jsme zvolili minimální počet účastníků 3 a maximální 8. U přípravy na zkoušku (v prezenční formě) nejsou větší skupiny na škodu, ba naopak studenti mohou společně trénovat např. "speaking", jako by u zkoušky právě byli. Navíc se můžete navzájem motivovat a poučit se z chyb ostatních.

U online kurzů preferujeme menší skupinky o 3-4 studentech, jednoduše kvůli tomu, aby se všichni dostali ke slovu, a aby každému studentovi mohl lektor věnovat stejnou část pozornosti.

Jaký kurz si vybrat?

  • Konverzace pro středoškoláky je určena studentům z 1.-3. ročníků středních škol a gymnázií, které v budoucnu maturitní zkouška čeká, ale zatím by si raději procvičili konverzaci, ujasnili si gramatická pravidla a naučili se potřebnou slovní zásobu.
  • Příprava k maturitě je určena pro studenty, které maturita čeká na jaře 2024.
  • FCE příprava je kurz určen pro všechny, kteří by FCE zkoušku rádi absolvovali do termínu maturity.
  • CAE příprava je kurz určen pro všechny, kteří by CAE zkoušku rádi absolvovali do termínu maturity.

Učebnice? Ano i ne..

Učebnic máte ve škole habaděj. Ve většině našich kurzů používáme vlastní materiály, které lektor připravuje studentům "na míru". Nicméně např. v přípravném kurzu k FCE či CAE je zakoupení učebnice nutné. Snažíme se o to, aby lekce studenty bavily, a aby si z výuky odnesli co nejvíce, a tak kombinujeme učebnice i vlastní materiály.

Kolik kurz stojí a jak dlouho trvá?

V prvním pololetí (září 2023 - leden 2024) účastníci absolvují přibližně 15 lekcí. Ve druhém pololetí (únor 2024 - duben/červen 2024) účastníci absolvují přibližně 20 lekcí. Záleží na tom, zda-li na den výuky nespadají školní prázdniny či státní svátek, výuka se totiž koná každý týden ve stejný den a čas. Cena skupinových kurzů se za pololetí pohybuje mezi 5 - 8 000 Kč a cena jedné lekce je cca 290 Kč.

Student má možnost absolvovat pouze jedno pololetí kurzu, nicméně v rámci efektivity studia velmi doporučujeme odchodit celý školní rok.

Co zahrnuje cena kurzu?

  • hodina a půl lekce se skvělým českým lektorem, který má bohaté zkušenosti s výukou anglického jazyka
  • veškeré výukové materiály od pracovních listů až po psací potřeby
  • intenzivní obsah každé lekce tvořen "na míru" všem účastníkům kurzu
  • pozitivní prostředí pro studium, ve kterém se studenti nemusí bát kdykoli na cokoli zeptat

Lektoři:

Přihlásit se na tento kurz:

Kontakt Hradec Králové

Oblíbené kurzy:

Zkušenosti studentů:

arrow-leftarrow-rightcross-circle