Výlety s angličtinou

Připravili jsme si pro vás parádní způsob, jak potrénovat vaši angličtinu a zároveň se hýbat a protáhnout nožky. Pojďte se na několik hodin úplně obklopit angličtinou, zasportovat si a zažít parádní výlet!

Naše "Výlety s angličtinou" se konají na místě, které je považováno za jednu z nejkrásnějších metropolí v Česku - v Hradci Králové.

Trasa

V 9.00 se všichni sejdeme v jazykové škole (ul. Akademika Heyrovského), kde získáte pracovní list se slovní zásobou, texty a kvízem. Společně si slovní zásobu projdeme a poté se vydáme na cestu! Během cesty uslyšíte výklad historie města v angličtině a budete konverzovat o různých tématech, které vám lektoři zadají. Uvidíte hlavní dominanty a dozvíte se plno zajímavých informací o minulosti i současnosti města.

Projdeme trasu cca 5km dlouhou (Jazyková škola Koala - Farmaceutická fakulta - UHK - Studijní a vědecká knihovna - Zimní stadion - Zpívající stromy / schody - Velké náměstí - pauza na oběd - Adalbertinum - Muzeum východních Čech - Eliščino nábřeží - Vodní elektrárna Hučák - Jiráskovy sady - Lávka přes Orlici - Jazyková škola Koala).

Na poslední zastávce proběhne soutěž o hodnotné ceny.

Cena

Šest hodin angličtiny pod dohledem dvou kvalifikovaných lektorek za bezkonkurenční cenu 500,- Kč. Minimální počet účastníků je 5, maximální počet je 10. Cena nezahrnuje: dobrovolný vstup na Bílou věž a oběd.

Rezervace

Rezervujte si místo ještě dnes přes e-mail [email protected]

Termíny výletů

místo den čas počet účastníků volná místa cena
Hradec Králové 5. srpna (PÁ) 9.00 - 15.30 5-10 4 500,-
Hradec Králové 13. srpna (SO) 9.00 - 15.30 5-10 10 500,-
Hradec Králové 3. září (SO) 9.00 - 15.30 5-10 10 500,-
Hradec Králové 1. října (SO) 9.00 - 15.30 5-10 10 500,-

Lektoři:

Přihlásit se na tento kurz:

Oblíbené kurzy:

Zkušenosti studentů:

arrow-rightcross-circle