Nikola S.

English

ředitelka jazykové školy a lektorka anglického jazyka

Nikola je ředitelkou naší jazykové školy, kterou začala vést v roce 2018. Vystudovala lingvistiku anglického a německého jazyka na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové. Je nadšená cestovatelka a ve svých hodinách vládne dobrou náladou. Říká: "Svým studentům chci během lekcí dát nejvíce, co můžu. Lekce připravuji pro individuální i skupinové kurzy na míru a moji studenti se nemusí bát dělat chyby. Jak jinak bychom se cokoli naučili, když bychom nechybovali?"

V čem lektor vyniká:

 • pozitivní, přátelský a individuální přístup ke každému studentovi
 • každý rok mají její středoškolští studenti 100% úspěšnost u státních maturit a známky 1–2
 • připravuje různé gramatické a slovní přehledy, které její studenti dostávají domů (některé naleznete na našich sociálních sítích)
 • bohaté zkušenosti z cestovatelské praxe
 • neustálé sebevzdělávání a kontakt s rodilými mluvčími
 • miluje angličtinu a anglicky mluvící země

Vzdělání a praxe:

 • 10+ let zkušeností s výukou dětí i dospělých soukromě i na různých jazykových školách
 • úspěšně ukončené studium Filologie anglického a německého jazyka na Pedagogické fakultě
 • úspěšně absolvovala Pedagogicko-psychologický základ pro vzdělávání
 • mezinárodní zkouška z angličtiny FCE (B2), CAE (C1), státnice z angličtiny i němčiny (C1)
 • v roce 2021 absolvovala 3týdenní kurz angličtiny na Maltě a získala jazykový certifikát na úrovni C2
 • pravidelná účast na konferencích učitelů angličtiny
 • zájem o inovativní metody ve vzdělávání
 • pracovní i turistické pobyty v anglicky mluvících zemích (Velká Británie a USA) a po celém světě (Indonésie, Itálie, Francie, Karibik,..)
 • jejím velkým přáním je procestovat celý svět

Reference:

"Hodiny s mojí lektorkou Nikčou jsou skvělé, protože se snaží naučit angličtinu přirozeným způsobem. Komunikací, kamarádským přístupem, zadává úkoly na procvičení a je velmi příjemná. Když něco nevím, zeptám se a s radostí mi odpoví a uvede příklady. Vždy se těším na hodiny s ní, protože nejen, že se vzdělávám, ale taky se neskutečně zasměju a díky tomu se stává angličtina příjemnější. Takže jediné co můžu říct: Jsem rád, že jsem začal chodit na online kurzy u této školy s lektorkou Nikčou. 100% spokojenost !!" - Josef, individuální online lekce (2023)

"Paní lektorka Nikola má profesionální a zároveň pohodový přístup. V hodinách vytváří příjemnou atmosféru bez napětí. Vše vždy trpělivě vysvětlí v maximálním rozsahu." - Lenka, firemní kurz (2023)

"Lektorka profesionální, vždy usměvavá, milá a velmi trpělivá. Lekce vedené stylem hry, zábavně a efektivně. Spokojenost je nad moje očekávání a všem vřele doporučuji." - Zuzana, skupinový kurz úplných začátečníků (2022)

"Na hodinách panuje příjemná atmosféra, zejména díky vždy pozitivně naladěné paní lektorce, která je jak trpělivá, tak energická. Učivo je srozumitelně vysvětlené, postup v učivu je přizpůsoben skupině studentů. Nemám srovnání s ostatními lektory, ale paní lektorka mi vyhovuje, neměnila bych." - Marcela, skupinový firemní kurz (2022)

"Paní lektorka je velice příjemná, vždy dobře naladěná. Má s náma velkou trpělivost. Umí nás zaujmout a angličtina s ní je zábava." - Jitka, skupinový kurz úplných začátečníků (2022)

"Vysvětlení látky - výborné, motivace - veliká, mluvený projev - perfektní. Nikol je velmi .... ale velmi trpělivá. Nikol je příjemná, usměvavá, vstřícná, pozitivní, velmi motivující. Mám tento tip lidí velmi ráda a určitě bych si ji vybrala znovu." - Markéta, skupinový kurz úplných začátečníků (2022)

"Byla jsem dlouho s dětmi doma, tak jsem se rozhodla oprášit angličtinu v Koale. Docházela jsem na dopolední lekce hodinu a půl jednou týdně k Nikole. Před 1. hodinou jsem se bála, protože jsem nevěděla, co mě čeká. Ale pak už jsem se na všechny další lekce těšila. Nikola je moc milá, umí pochválit i za málo a nemusíte se bát udělat chybu. Díky lekcím angličtiny v Koale jsem se nebála při hledání práce odpovědět i na inzeráty, kde požadovali AJ. A od ledna nastupuju do nové práce. Takže, díky Koalo!" - Eva, individuální lekce (2021)

"Perfektní lektorka. Přizpůsobuje obsah výuky na míru účastníkům." - Veronika, skupinový kurz B1 (2020)

„Nikol je má lektorka sice zatím jen krátce, ale s jejím stylem výuky jsem se sžila velmi rychle. Je velice přátelská a hlavně má velkou chuť předávat své znalosti ostatním. Hodiny uzpůsobí podle Vašich představ, čímž dá každému možnost pracovat na svých slabších stránkách. Ocenit musím i komunikaci při domlouvání lekcí, je neuvěřitelně vstřícná. Všem vřele doporučuji!“ – Míša, individuální konverzační lekce (2019)

„Hodiny s Nikčou jsou úžasné! Rozhodně se nebudete ani na vteřinu nudit. Učení probíhá velice hravou a zábavnou formou. Těším se na každou další hodinu.“ – Monča, firemní výuka (2018)

„Angličtina je super. Lektorka se nám přizpůsobuje a upravuje látku podle požadavků. Mně vyhovuje nejlíp komunikace a té je na hodině dostatek. Za mě hodnotím velmi pozitivně.“ – Lukáš, firemní výuka (2018)

„Na hodiny angličtiny do Koaly chodím rád.“ – Tomáš, individuální kurz, student ZŠ (2016)

arrow-rightcross-circle