Zuzka F.

English

lektorka anglického jazyka a zástupkyně ředitelky

Zuzka se anglickému jazyku věnuje již od útlého věku. Angličtina ji vždy velmi bavila a naplňovala, i proto ji možná život zavedl do Anglie, kde aktuálně již druhým rokem žije a vyučuje angličtinu online.

V čem lektor vyniká:

  • přátelská, milá, podporující
  • chce své znalosti s nadšením předávat dále, jelikož věří, že ovládání dalšího jazyka člověku otevírá spoustu nových možností
  • ráda cestuje a dále se sebevzdělává v oblasti výuky jazyků
  • aktuálně žije v Anglii a je v každodenním kontaktu s rodilými mluvčími

Vzdělání a praxe:

  • úspěšně vystudovala vysokou školu na Univerzitě Hradec Králové
  • během studia nasbírala spoustu školních jazykových úspěchů
  • úspěšně absolvovala 10 měsíční studijní pobyt Erasmus na univerzitě v norském Lillehammeru
  • bohaté zkušenosti s výukou dospělých i dětí

Reference:

"Zuzka je výborná lektorka s velkou dávkou trpělivosti.Díky ní se těšíme na další lekce. Doporučuji." ️ - Martina, indviduální lekce (2022)

„Vstřícná, milá, povzbuzující, dokáže přehledně vysvětlit učivo.“ – Barbora, individuální lekce (2022)

"Trpělivost, srozumitelnost, výborná skladba hodiny, výborné vše 🙂 ! - Renata, individuální lekce (2022)

"Slečna Zuzka je velice příjemná učitelka. Přizpůsobuje lekce mým potřebám. Učíme se online, i když se už kvůli covidu nemusí, ale už u toho asi zůstaneme. Časově je také variabilní." - Jan, individuální lekce (2021)

"Od září 2020 je naší novou lektorkou Zuzka. Za tu dobu co s ní máme lekce, jsme s výukou velmi spokojené. Se Zuzkou pracujeme především na komunikaci a porozumění poslechových cvičení. Hodiny nás baví, jsou naplněné nejrůznějšími aktivitami, od rozšíření gramatiky přes konverzaci, poslech a hry. V případě, že nerozumíme úplně dobře probírané látce, dokáže nám ji přiblížit tak, že nakonec porozumíme. Moc se nám líbí, že je naší lektorce Zuzce velmi dobře rozumět a že je člověk, který přináší do hodin spoustu energie, zábavu a radost z angličtiny. Zuzka je velmi trpělivá a milá, na hodiny s ní se pokaždé těšíme." - Lenka a Lucka, individuální lekce (2021)

"Chtěla bych poděkovat za brilantní přístup lektorky slečny Zuzany. Všechny lekce s ní jsem si velmi užila a také jsem se naučila spoustu nového. Každá lekce byla připravena na míru podle mých potřeb. Velmi si slečny Zuzany vážím jakožto lektorky i jakožto osobnosti." - Barbora N., individuální lekce (2020)

arrow-rightcross-circle