Skupinové kurzy španělštiny

Rádi se seznamujete s novými lidmi a preferujete studium jazyka ve skupině? Pak jsou pro vás naše skupinové kurzy tím pravým! Můžete si vybrat mezi prezenčními kurzy (v našich učebnách) nebo online lekcemi, které absolvujete z pohodlí domova. Všechny kurzy jsou vedeny rodilou mluvčí.

Vyučujeme skupinky o 3-5 účastnících, ale i větší skupiny o 6-12 účastnících. Čím vyšší počet účastníků je ve skupině, tím nižší je cena kurzovného.

80% obsahu lekcí je soustředěno na konverzace v daném jazyce, dbáme také velmi na gramatiku, slovní zásobu a porozumění mluvenému slovu. Délka jedné lekce je 85 minut. Všechny skupinové kurzy jsou určeny pro dospělé.

První pololetí (září - leden)

Kurzy začínají 2. až 3. týden v září a pokračují až do konce ledna. Během prvního pololetí studenti absolvují cca 15 lekcí. Přihlášky do prvního pololetí přijímáme do konce září.

Druhé pololetí (únor - červen)

Kurzy začínají první týden v únoru a končí poslední týden v červnu. Během druhého pololetí studenti absolvují cca 20 lekcí. Přihlášky do druhého pololetí přijímáme do konce února.

Student má možnost absolvovat pouze jedno pololetí kurzu, nicméně v rámci efektivity studia velmi doporučujeme odchodit celý školní rok.

Nabídka skupinových kurzů pro školní rok 2022 / 2023

PREZENČNÍ LEKCE

kurzfrekvencečaspočet osobzaměřeníden1. pololetí2. pololetí
ÚPLNÍ ZAČÁTEČNÍCI (A0)každý týden3-5konverzace, obecný jazyk
ZAČÁTEČNÍCI SE ZÁKLADY (A1)každý týden18.30 - 19.553-5konverzace, obecný jazykčtvrtek22. září - 12. ledna2. února - 22. června
ZNALÍ ZAČÁTEČNÍCI (A2)každý týden17.00 - 18.253-5konverzace, obecný jazykčtvrtek22. září - 12. ledna2. února - 22. června

Lektoři:

Přihlásit se na tento kurz:

Oblíbené kurzy:

Zkušenosti studentů:

arrow-rightcross-circle