O nás

Koala lektorský tým

Lektory si svědomitě vybíráme dle vzdělání, osobního kouzla, praxe a zkušeností ze studijních a pracovních pobytů v zahraničí. Neustále si zvyšujeme kvalifikace jazykovými kurzy, certifikáty, účastí na seminářích a konferencích. V naší jazykové škole učíme děti i dospělé, vedeme individuální lekce i skupinové kurzy.
VYUČUJEME:
angličtinu
němčinu
španělštinu
francouzštinu
Naše kurzy

Jak učíme?

Za 10 let naší existence jsme vyzkoušeli již několik způsobů výuky jazyků. Nejvíce se nám osvědčila ta vlastně nejjednodušší – používat selský rozum a poslouchat přání našich studentů. Ať se jedná o individuální lekci nebo skupinový kurz, každému šijeme lekce na míru a snažíme se, aby si student z každé lekce odnesl nové znalosti, dobrou náladu a těšil se zase na lekci příští. Za chyby nikdy nekáráme, naopak naše studenty podporujeme a věříme, že každá chyba je možností k vysvětlení upevnění  znalostí.

Velkou část lekcí vždy věnujeme konverzaci v daném jazyce. Pro nižší úrovně nám s konverzací pomáhá naše SPEAK! metoda. Mluvení je dle nás ta nejdůležitější část studia jazyků a bez něj se lze jazyk naučit jen těžko. Veškerou gramatiku a slovní zásobu převádíme do konverzace, abychom studentovi pomohli si daný jev lépe zapamatovat. Samozřejmě používáme také učebnice a pracovní sešity, které se nám za léta praxe osvědčily nejvíce. Vytváříme také vlastní studijní materiály.

Lektory si do našeho týmu vybíráme velmi pečlivě a každý musí před začátkem práce u nás absolvovat školení, díky kterým jsou lektoři skvěle připraveni na své první lekce. Jsme pyšní na to, že můžeme říct, že máme mladý kolektiv nadšených a velmi kreativních a profesionálních lektorů, které jejich práce baví.

Volnočasové aktivity pro naše studenty

Našim studentům neustále připomínáme důležitost pravidelného studia. Čím více se jazykem obklopíte, tím lépe a rychleji se učíte. Proto pro naše studenty pořádáme pravidelné akce, díky kterým si učení zpestří. Navíc potkáte další studenty, kteří se jazyk chtějí naučit stejně jako vy. Přihlásit na některou z akcí se můžete e-mailem.

MOVIE NIGHT

  • 28. února 2023 od 17.00 do 19.30 hodin (ÚT)

Jak to u nás funguje?

Můžete začít kdykoli

01
Vyučujeme během celého roku kromě státních svátků a vánočních prázdnin. Se studiem proto můžete začít kdykoli!

Student si lekce předplácí

02
Student si lekce předplácí na daná období dopředu. Např. čtvrtletí vychází na 12 lekcí. Neúčast studenta na individuálních lekcích hlásí student pomocí SMS svému lektorovi nejpozději 24 hodin před plánovaným začátkem výuky.

20% lekcí je možné zrušit

03
Student může zrušit max. 20% plánované výuky. Díky tomu je student motivován k pravidelnému studiu a účasti na lekcích. V případě skupinových lekcí jsou data lekcí dopředu známá.

Doporučte studenta a získejte lekci zdarma

04
Pokud doporučíte nového studenta, který si předplatí minimálně 10 lekcí, získáte individuální lekci s vaším lektorem zdarma!

Historie jazykové školy

V roce 2012 se v malebných učebnách blízko centra v Hradci Králové zrodila „Koala English Language School“. Výuka se soustředila hlavně na individuální studium anglického jazyka pro veřejnost i firmy a postupně jsme začali učit i němčinu a španělštinu.

V roce 2018 byla jazyková škola přejmenována na „Jazyková škola Koala“ a rozšířili jsme nabídku o skupinové kurzy v miniskupinkách o 3-5 lidech a letní 5denní kurzy pro školáky. Do naší jazykové rodiny přibyla také francouzština a italština.

Rok 2020 byl zlomový nejen kvůli celosvětové pandemii, ale i kvůli nutnosti přejít na online formu výuky, na kterou jsme si rychle zvykli. O rok později jsme se mohli opět vrátit k prezenční formě výuky, nicméně výhody online výuky se nám zalíbily natolik, že aktuálně učíme nejen prezenčně, ale i online.

Rok 2022 je plný nových sil a nápadů, a proto byla založena společnost „Jazyková škola Koala s.r.o.“. Na podzim spouštíme nové intenzivní jednodenní a víkendové kurzy angličtiny, v novém školním roce 2022/2023 rozšiřujeme nabídku a otevíráme mimo jiné i skupinové kurzy pro 6-12 účastníků.

Fotogalerie

POZNEJTE NÁŠ

Koala lektorský tým

Jsme tým nadšených lektorů a věříme, že každý se jazyk dokáže naučit, chce to jen pozitivní přístup a trpělivost. Rádi vás navedeme na správnou cestu a pomůžeme vám se v jazycích zdokonalit. Nikdy není pozdě, proto neváhejte a ozvěte se nám!
arrow-rightcross-circle